Купить
Квартиру
423

долларов

к

общая м2

Вчера на megamakler.com.ua
ЖК Буковинський, Герцена 91. Ак грн/кв.м. Готова квартира! Чернівці, Першотравневий район, вул.Герцена 91, ЖК "Буковинський", 3 ещё - кімнатна квартира (№112), 104,1/61,6/18,3 , 8-й поверх 9 -ти поверхового цегляного монолітно-каркасного будинку, кімнати окремі. Збудована секція , готова квартира з документами. Архітектура будинку повністю відповідає сучасним стандартам елітного міського житла підвищеної комфортності, є підземний паркінг на 230 машиномісць. Розвинута інфраструктура - школа, дитячі садки, аптеки, магазини і все це в пішій доступності від будинку. Віддаленість від центра міста 10 хвилин громадським транспортом. Стіни виконані з червоної цегли, що робить будинок максимально комфортним і екологічно чистим, а використання утепленого вентильованого фасаду робить вашу квартиру теплою і тихою. Квартира з відмінним плануванням, стан-після забудовника, обладнана індивідуальним опаленням та гарячим водопостачанням від двохконтурного газового котла, броньовані двері, металопластикові вікна виходять на головний і дворовий фасади будинку, один великий балкон з виходами з кухні і кімнати, радіатори опалення, лічильники на газ, воду, ел.енергію, сучасний ліфт, будинок зданий в експлуатацію, цілодобова охорона території, паркінг автомобілів під будинком. Власник компанія. Документи щодо прав власності відповідають усім юридичним та нотаріальним нормам. Пропонуємо для продажу декілька варіантів квартир, від 47 до 212 кв.м. Маємо пропозицію по комерційним приміщенням на 1-му поверсі.>
67000

долларов

3

к

160

общая м2

Сегодня на aspo.biz
Нова акційна ціна, значно нижча ніж у забудовника, діє тільки у серпні - 11 000 грн/кв.м. для 10 готових квартир. Чернівці, ещё Першотравневий район, вул.Герцена 91, ЖК Буковинський, 3 - кімнатна квартира (137), 160/67/37 , 8-9-й поверхи (2 рівня) 9 -ти поверхового цегляного монолітно-каркасного будинку, кімнати окремі. Збудована секція (здана в експлуатацію) , готова квартира з документами. Архітектура будинку повністю відповідає сучасним стандартам елітного міського житла підвищеної комфортності, є підземний паркінг на 230 машиномісць. Розвинута інфраструктура - школа, дитячі садки, аптеки, магазини і все це в пішій доступності від будинку. Віддаленість від центра міста 10 хвилин громадським транспортом. Стіни виконані з червоної цегли, що робить будинок максимально комфортним і екологічно чистим, а використання утепленого вентильованого фасаду робить вашу квартиру теплою і тихою. Квартира з відмінним плануванням, стан-після забудовника, обладнана індивідуальним опаленням та гарячим водопостачанням від двохконтурного газового котла, броньовані двері, металопластикові вікна виходять на головний і дворовий фасади будинку, один великий балкон з виходами з кухні і кімнати, радіатори опалення, лічильники на газ, воду, ел.енергію, сучасний ліфт, будинок зданий в експлуатацію, цілодобова охорона території, паркінг автомобілів під будинком. Власник компанія. Документи щодо прав власності відповідають усім юридичним та нотаріальним нормам. Пропонуємо для продажу декілька варіантів квартир, від 47 до 212 кв.м. Маємо пропозицію по комерційним приміщенням на 1-му поверсі.
41000

долларов

1

к

68

общая м2

Сегодня на aspo.biz
Нова акційна ціна, значно нижча ніж у забудовника, діє тільки у серпні - 11 000 грн/кв.м. для 10 готових квартир. Чернівці, Першотравневий ещё район, вул.Герцена 91, ЖК Буковинський, квартира, 98,5/34,7/22, 8-й поверх 9-ти поверхового цегляного монолітно-каркасного будинку. Квартира має 2 власні просторі тераси, з якої Ви будете мати гарний краєвид та фукціональне використання. По ТП це 1-кімнатна квартира, але площа дозволяє переробити її на 2-кімнатну Збудована секція, готова квартира з документами. Архітектура будинку повністю відповідає сучасним стандартам елітного міського житла підвищеної комфортності, є підземний паркінг на 230 машиномісць. Розвинута інфраструктура - школа, дитячі садки, аптеки, магазини і все це в пішій доступності від будинку. Віддаленість від центра міста 10 хвилин громадським транспортом. Стіни виконані з червоної цегли, що робить будинок максимально комфортним і екологічно чистим, а використання утепленого вентильованого фасаду робить вашу квартиру теплою і тихою. Квартира з відмінним плануванням, стан-після забудовника, обладнана індивідуальним опаленням та гарячим водопостачанням від двохконтурного газового котла, броньовані двері, металопластикові вікна виходять на головний фасад будинку, великий балкон-тераса з виходом з кухні, радіатори опалення, лічильники на газ, воду, ел.енергію, сучасний ліфт, будинок зданий в експлуатацію, цілодобова охорона території, паркінг автомобілів під будинком. Власник компанія. Документи щодо прав власності відповідають усім юридичним та нотаріальним нормам. Пропонуємо для продажу декілька варіантів квартир, від 47 до 212 кв.м. Також маємо пропозицію по комерційним приміщенням на 1-му поверсі.
49000

долларов

2

к

116

общая м2

Сегодня на aspo.biz
ЖК Буковинський, Герцена 91. Акція - 11 000 грн/кв.м. Готова квартира Чернівці, Першотравневий район, вул.Герцена 91, ЖК Буковинський, ещё 2 - кімнатна квартира, 116,4/48,7/22,4, 2-й поверх 9-ти поверхового цегляного монолітно-каркасного будинку. Квартира має красивий закруглений балкон, який дає гарний краєвид на 180 град. Площа дозволяє спланувати ще 1 кімнату Збудована секція, готова квартира з документами. Архітектура будинку повністю відповідає сучасним стандартам елітного міського житла підвищеної комфортності, є підземний паркінг на 230 машиномісць. Розвинута інфраструктура - школа, дитячі садки, аптеки, магазини і все це в пішій доступності від будинку. Віддаленість від центра міста 10 хвилин громадським транспортом. Стіни виконані з червоної цегли, що робить будинок максимально комфортним і екологічно чистим, а використання утепленого вентильованого фасаду робить вашу квартиру теплою і тихою. Квартира з відмінним плануванням, стан-після забудовника, обладнана індивідуальним опаленням та гарячим водопостачанням від двохконтурного газового котла, броньовані двері, металопластикові вікна виходять на головний фасад будинку, два великі балкони з виходами з кухні і кімнати, радіатори опалення, лічильники на газ, воду, ел.енергію, сучасний ліфт, будинок зданий в експлуатацію, цілодобова охорона території, паркінг автомобілів під будинком. Власник компанія. Документи щодо прав власності відповідають усім юридичним та нотаріальним нормам. Пропонуємо для продажу декілька варіантів квартир, від 47 до 212 кв.м. Маємо пропозицію по комерційним приміщенням на 1-му поверсі.
44000

долларов

3

к

104

общая м2

Сегодня на aspo.biz
ЖК Буковинський, Герцена 91. Акція - 11 000 грн/кв.м. Готова квартира Чернівці, Першотравневий район, вул.Герцена 91, ЖК Буковинський, ещё 3 - кімнатна квартира (112), 104,1/61,6/18,3 , 8-й поверх 9 -ти поверхового цегляного монолітно-каркасного будинку, кімнати окремі. Збудована секція , готова квартира з документами. Архітектура будинку повністю відповідає сучасним стандартам елітного міського житла підвищеної комфортності, є підземний паркінг на 230 машиномісць. Розвинута інфраструктура - школа, дитячі садки, аптеки, магазини і все це в пішій доступності від будинку. Віддаленість від центра міста 10 хвилин громадським транспортом. Стіни виконані з червоної цегли, що робить будинок максимально комфортним і екологічно чистим, а використання утепленого вентильованого фасаду робить вашу квартиру теплою і тихою. Квартира з відмінним плануванням, стан-після забудовника, обладнана індивідуальним опаленням та гарячим водопостачанням від двохконтурного газового котла, броньовані двері, металопластикові вікна виходять на головний і дворовий фасади будинку, один великий балкон з виходами з кухні і кімнати, радіатори опалення, лічильники на газ, воду, ел.енергію, сучасний ліфт, будинок зданий в експлуатацію, цілодобова охорона території, паркінг автомобілів під будинком. Власник компанія. Документи щодо прав власності відповідають усім юридичним та нотаріальним нормам. Пропонуємо для продажу декілька варіантів квартир, від 47 до 212 кв.м. Маємо пропозицію по комерційним приміщенням на 1-му поверсі.
27000

долларов

1

к

47

общая м2

Сегодня на aspo.biz
Нова акційна ціна, значно нижча ніж у забудовника, діє тільки у серпні - 27000 долл. Чернівці, Першотравневий район, вул.Герцена ещё 91, ЖК Буковинський, 1 - кімнатна квартира, 46,6/15,6/12, 8-й поверх 9-ти поверхового цегляного монолітно-каркасного будинку. Квартира з ремонтом, підведені усі комунікації, готова для проживання Збудована секція , готова квартира з документами. Архітектура будинку повністю відповідає сучасним стандартам елітного міського житла підвищеної комфортності, є підземний паркінг на 230 машиномісць. Розвинута інфраструктура - школа, дитячі садки, аптеки, магазини і все це в пішій доступності від будинку. Віддаленість від центра міста 10 хвилин громадським транспортом. Стіни виконані з червоної цегли, що робить будинок максимально комфортним і екологічно чистим, а використання утепленого вентильованого фасаду робить вашу квартиру теплою і тихою. Квартира з відмінним плануванням, стан-після забудовника, обладнана індивідуальним опаленням та гарячим водопостачанням від двохконтурного газового котла, броньовані двері, металопластикові вікна виходять на головний фасад будинку, два великі балкони з виходами з кухні і кімнати, радіатори опалення, лічильники на газ, воду, ел.енергію, сучасний ліфт, будинок зданий в експлуатацію, цілодобова охорона території, паркінг автомобілів під будинком. Власник компанія. Документи щодо прав власності відповідають усім юридичним та нотаріальним нормам. Пропонуємо для продажу декілька варіантів квартир, від 47 до 212 кв.м. Краща ціна - 11 000 грн/кв.м. для 10 готових квартир. Маємо пропозицію по комерційним приміщенням на 1-му поверсі.
40000

долларов

2

к

44

общая м2

Сегодня на aspo.biz
Двух комнатная квартира студия комнаты раздельные индивидуальный проект евроремонт новая електрика сантехника полы ламинат стены ещё еврообои бронированная дверь окна металопластиковые балкон застеклен металопластик стены дерево вагонка центральное отопление горячая вода евробатареии електробойлер душевая кабина с наворотами остаётся городской телефон новая кухня вся мебель частично техника индукционная плита духовка две отдельных кладовых есть возможность в доме сделать отдельно свой подвал вся инфраструктура автопарковка магазин школа садик больница мотокросс сад озеро возможен обмен на особняк Черновцы
9900

грн.

1

к

40

общая м2

Сегодня на aspo.biz
ЖК Оазис Буковины Основное назначение - жилая многоквартирная новостройка с наземным паркингом по ул. Немировская. Предусмотрено: ещё Наличие жилых коммерческих площадей Детская, спортивные и хозяйственные площадки Зоны для отдыха Колясочная и велосипедная Учтены, потребности мало мобильных групп Озеленение прилегающих территорий Тип паркинга - наземный крытый: Гостевая автостоянка 60 мест Постоянного хранения 46 мест Технические параметры: Количество этажей - 9 Количество секций 11 Количество квартир 592 Количество однокомнатных 290 Количество двухкомнатных 251 Количество трехкомнатных - 51 Конструкционная схема - железобетонный каркас Конструкционный материал - бетон Наружные стены - кирпич Тип утепления - пенопласт Материал отделки фасада штукатурка Покрытие крыши рубероид Конструкция крыши - плоская Материал оконной рамы метало пластик Высота этажа - 2,7 м Тип отопления индивидуальное Лифт модели Otis грузоподъемностью 630 кг на 8 пассажиров. В стоимость квартиры включено: Двухконтурный газовый котел Счетчики на воду, свет, газ Метало пластиковые окна (двухкамерный стеклопакет) Двери входные бронированные Электропроводка разведена по квартире (медная) Стяжка Штукатурка
30000

долларов

1

к

25

общая м2

Сегодня на address.ua, megamakler.com.ua, aspo.biz
Однокомнатная квартира теплая и сухая первый этаж высокие потолки с отдельным входом кирпичный дом под офис магазин стоматологию ещё фотоателье швейную мастерскую нотариуса обмен валют магазин агенство недвижимости адвокатскую контору турфирму салон красоты аптеку мини-кафе приватизирована без долгов косметический ремонт новые окно дверь металопластик новая сантехника и счетчик на воду новая электрика и счетчик на свет есть газ стены оштукатурены на полу стяжка потолок возможность достройки кладовая подвал закрытый двор ворота с кодовым замком возле дома большая автостоянка банк продуктовый рынок детсад школа поликлиника остановка городского транспорта центр города район центральной площади фонтаны возможен обмен или купим домик особняк дачу для жилья Черновцы
611000

долларов

1

к

47

общая м2

Вчера на megamakler.com.ua
Однокомнатная квартира на 2-ом этаже с индивидуальным отоплением. Сдача в эксплуатацию III квартал 2016 года. При 100 оплате стоимости ещё квартиры скидка 5 !!!>
45000

долларов

2

к

54

общая м2

15 августа 2017 на address.ua
Затишна 2-х. кімнатна квартира в центрі з меблями і технікою від власника.  Продаю від власника 2-х кімнатну квартиру в центрі ещё (загальна площа 54кв.м) старий фонд, 2/4 поверх, знаходиться біля парку Шевченка і стадіону "Буковина" на вулиці Герцена 3. Затишна квартира з дизайнерським ремонтом в стилі хай-тек, повністю є всі меблі і нова техніка. Є 2 санвузли, підвал, балкон, бойлер.  Район тихий і спокійний.   Ремонт робили для себе, залишаєм все як є для нових мешканців. Ціна: 45000$ Власник, мобільний номер: 0993287770 Ріелтерам не турбувати. Всі фото квартири тут: https://goo.gl/78TnBF
36200

долларов

2

к

58

общая м2

Сегодня на aspo.biz
Штукатурка, стяжка, все счётчики, 2-х контурный газовый котёл, м/п окна, бронированная дверь. Подана декларация на ввод в эксплуатацию
13000

грн.

1

к

47

общая м2

Сегодня на aspo.biz
Однокомнатная квартира на 2-ом этаже с индивидуальным отоплением. Сдача в эксплуатацию III квартал 2016 года. При 100 оплате стоимости ещё квартиры скидка 5
10500

грн.

к

общая м2

18 августа 2017 на megamakler.com.ua
ЖК Оазис Буковины город Черновцы ул. Немировская В стоимость м2 включено: Двухконтурный газовый котел Счетчики на воду, свет, ещё газ Метало пластиковые окна (двухкамерный стеклопакет) Двери входные бронированные Электропроводка разведена по квартире (медная) Стяжка Штукатурка За дополнительной информацией обращайтесь в отдел продаж по контактным телефонам указанным в объявлении. С Уважением, менеджер отдела продаж Игорь.>
10500

грн.

2

к

59

общая м2

Вчера на address.ua, aspo.biz
ЖК Оазис Буковины город Черновцы ул. Немировская В стоимость м2 включено: Двухконтурный газовый котел Счетчики на воду, свет, ещё газ Метало пластиковые окна (двухкамерный стеклопакет) Двери входные бронированные Электропроводка разведена по квартире (медная) Стяжка Штукатурка За дополнительной информацией обращайтесь в отдел продаж по контактным телефонам указанным в объявлении. С Уважением, менеджер отдела продаж Игорь.
477546

грн.

1

к

40

общая м2

17 августа 2017 на address.ua
Продам 1-к квартиру Черновцы, Первомайский,грн. Индивидуальное отопление, все счётчики, интернет, кабельное тв, домофоны, подземные ещё автопарковки, в подъездах есть помещения для хранения колясок, велосипедов и т.п. Сдача в эксплуатациию в 2017г.
11500

грн.

1

к

43

общая м2

17 августа 2017 на address.ua
Продам 1-к квартиру Черновцы, Первомайский,грн./кв.м. 1-комн. новострой с инд. отоплением, гардеробной. Сдача в эксплуатацию 2017г.
47000

долларов

2

к

72

общая м2

Сегодня на aspo.biz
Черновицкая обл., г. Черновцы, Шевченковский р-н, пр-кт Независимости 2 комнатная квартира в новом, сданом в эксплуатацию доме. ещё Дом расположен в центральной части города, в пешеходной доступности от супермаркетов Сильпо и Колос, а также фитнес залов Спортлайф и Статус. В 10 минутах ходьбы от дома расположены две школы и детский садик. Квартира расположена на 7 этаже 9 этажного дома. Дом подключен ко всем системам жизнеобеспечения. В квартире выполнен монтаж системы автономного отопления и залита чистовая стяжка, разведена электропроводка. Во всей квартире перегородки не являются несущими, что позволяет на данном этапе выполнить перепланировку на свой вкус. Документы по квартире готовы к переоформлению, в квартире никто не прописан. Осмотр квартиры в удобное для Вас время.
9900

грн.

к

общая м2

13 августа 2017 на megamakler.com.ua
ЖК Оазис Буковины Основное назначение - жилая многоквартирная новостройка с наземным паркингом по ул. Немировская. Предусмотрено: ещё Наличие жилых коммерческих площадей Детская, спортивные и хозяйственные площадки Зоны для отдыха Колясочная и велосипедная Учтены, потребности мало мобильных групп Озеленение прилегающих территорий Тип паркинга - наземный крытый: Гостевая автостоянка 60 мест Постоянного хранения 46 мест Технические параметры: Количество этажей - 9 Количество секций 11 Количество квартир 592 Количество однокомнатных 290 Количество двухкомнатных 251 Количество трехкомнатных - 51 Конструкционная схема - железобетонный каркас Конструкционный материал - бетон Наружные стены - кирпич Тип утепления - пенопласт Материал отделки фасада штукатурка Покрытие крыши рубероид Конструкция крыши - плоская Материал оконной рамы метало пластик Высота этажа - 2,7 м Тип отопления индивидуальное Лифт модели Otis грузоподъемностью 630 кг на 8 пассажиров. В стоимость квартиры включено: Двухконтурный газовый котел Счетчики на воду, свет, газ Метало пластиковые окна (двухкамерный стеклопакет) Двери входные бронированные Электропроводка разведена по квартире (медная) Стяжка Штукатурка>
477546

грн.

1

к

40

общая м2

Сегодня на aspo.biz
Индивидуальное отопление, все счётчики, интернет, кабельное тв, домофоны, подземные автопарковки, в подъездах есть помещения для ещё хранения колясок, велосипедов и т.п. Сдача в эксплуатациию в 2017г.